Zgłoś swojego zawodnika lub drużynę do programu BITWA NA RYBY SEZON II 2018

Pierwsza, pilotażowa edycja serialu „Bitwa Na Ryby” sezon I została przyjęta bardzo pozytywnie i dlatego telewizja Rzeszów Na Żywo planuje realizować sezon II „Bitwy Na Ryby”, tym razem o zasięgu ogólnopolskim.

W sezonie 2018 planowane jest zrealizowanie trzech osobnych cykli po 10 odcinków.

Cykl pierwszy dla wędkarzy łowiących techniką method feeder, cykl drugi – karpiarstwo, cykl – trzeci spining.

Method Feeder

W cyklu Feeder weźmie udział dziesięciu różnych zawodników. Termin realizacji dziesięciu odcinków to pięć dni (od poniedziałku do piątku, dzień po dniu). Czas łowienia od godziny 6:00 rano do 18:00. Miejsce konkurencji to trzy komercyjne łowiska w Polsce. Wędkarze łowią na jedną wędkę, przy użyciu dowolnych zanęt i przynęt. Wygrywa zawodnik, który złowi najwięcej kilogramów ryb. Do trzeciego odcinka nikt nie odpada. Dopiero od czwartego odcinka odpada jedna osoba z najgorszym wynikiem. W dziesiątym, finałowym odcinku bierze udział tylko trzech najlepszych zawodników. Planowany termin nagrywania programu to maj 2018.

Karpiarze

W cyklu metody karpiowej udział weźmie dziesięć drużyn dwuosobowych. Termin realizacji dziesięciu odcinków to 9 dni (od poniedziałku do środy przez trzy tygodnie). Miejsce konkurencji to trzy najpopularniejsze łowiska w Polsce. Czas łowienia na pierwszym łowisku od poniedziałku od 6:00 rano do środy do godziny 18:00, bez przerwy. Drużyny łowią na 4 wędki łącznie, przy użyciu dowolnych zanęt i przynęt. Dozwolona będzie metoda nęcenia z łodzi zanętowych. Wygrywa drużyna, która złowi najwięcej kilogramów ryb. Do trzeciego odcinka nikt nie odpada. Dopiero od czwartego odcinka odpada jedna drużyna z najgorszym wynikiem. W dziesiątym, finałowym odcinku bierze udział tylko trzy najlepsze drużyny. Planowany termin nagrywania programu to lipiec/sierpień 2018.

Spining

W cyklu metody spiningowej weźmie udział dziesięciu zawodników. Termin realizacji dziesięciu odcinków to pięć dni (od poniedziałku do piątku, dzień po dniu). Czas łowienia od godziny 6 rano do 18 tej. Miejsce konkurencji to cztery łowiska komercyjne oraz rzeka na Podkarpaciu. Wygrywa zawodnik, który złowi najwięcej kilogramów ryb. Do trzeciego odcinka nikt nie odpada. Dopiero od czwartego odcinka odpada jedna osoba z najgorszym wynikiem. W dziesiątym, finałowym odcinku bierze udział tylko trzech najlepszych zawodników. Planowany termin nagrywania programu to wrzesień 2018.

Dla zawodników zostaną przygotowane dodatkowe, atrakcyjne konkurencje, za które będzie można zdobyć dodatkowe punkty.

Poniżej znajduje się link z odcinkami „Bitwy Na Ryby” sezon pierwszy:

Regulamin konkursu jest przygotowywany, jednakże nie będzie odbiegał od regulaminu, który obowiązuję na większości zawodów ogólnopolskich.

Do programu mogą zgłaszać się firmy produkujące lub dystrybutorzy sprzętu wędkarskiego oraz producenci zanęt i przynęt wędkarskich, którzy chcą wystawić swojego zawodnika. W programie zawodnik może promować produkty swojego sponsora. Audycja telewizyjna może zawierać lokowanie produktu. Firma wystawiając pod swoją marką zawodnika, który zwycięży uzyska wymierne korzyści marketingowe i tytuł mistrzowski sezonu II „Bitwy Na Ryby”. Każda firma wystawiająca swojego zawodnika dostanie pakiet reklam telewizyjnych podczas emisji programu. Zawodnik za pierwsze miejsce otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 6000 zł. Drugie miejsce 5000 zł. Trzecie 4000 zł. Każdy uczestnik otrzyma upominki od sponsorów. Wpisowe za jednego wystawionego zawodnika wynosi 4000 zł.

Zgłoszenie zawodnika wyślij do 31 marca 2018 r na adres kontakt@rzeszownazywo.pl

Zapraszamy partnerów i patronów medialnych do współtworzenia programu BITWA NA RYBY.

Program BITWA NA RYBY SEZON II będzie emitowany w każdy piątek począwszy od września 2018 r. w telewizjach Grupy Medialnej Info o zasięgu ogólnopolskim, na kanale YouTube Pan Ryba oraz na portalach społecznościowych.