Telewizja Rzeszów na Żywo należąca do Grupy Medialnej Info, w skład której wchodzi 10 telewizji Podkarpacia i Małopolski, zaprasza do wzięcia udziału w programie telewizyjnym „Weselny Expert”, którego tematyka jest związana z branżą ślubną, a odbiorcami są widzowie całego kraju bezpośrednio zainteresowani organizacją przyjęcia weselnego oraz dylematami z tym związanymi.

Szczegóły programu:

„Weselny Expert” prezentuje i promuje zarazem branżę weselną i około-weselną z woj. Podkarpackiego, Małopolskiego, Świętokrzyskiego i Lubelskiego. Program prezentuje m.in. modę ślubną, sale weselne, biżuterię, atrakcje weselne oraz wszystko to, co sprawi, że organizacja ślubu i przyjęcia weselnego będzie dla Młodych Par mniej skomplikowana, a ten jeden z najważniejszych dni w życiu przyszłych małżonków po prostu udany.

Premierowy odcinek programu będzie emitowany w każdy piątek o godzinie 20:00, w telewizjach Grupy Medialnej Info, sieciach kablowych i światłowodowych w całym kraju (mapa niżej).
Po premierowej emisji jest stale dostępny na kanale YouTube.

Zwiastun programu będzie również emitowany w cogodzinnych blokach reklamowych we wszystkich powyższych telewizjach, by program z Państwa udziałem miał jak największą oglądalność. Po premierze programu będą miały również miejsce wejścia powtórkowe w okresie sześciu miesięcy od premierowej emisji. Firma biorąca udział w nagraniu otrzymuje po realizacji odcinka materiał wideo wraz z prawem autorskim do własnego wykorzystywania na dowolnym polu eksploatacji.

Koszty udziału w programie:
– Nagranie jednego, 15-minutowego odcinka- 3000 PLN netto (1 dzień realizacji) – Nagranie jednego, 30-minutowego odcinka – 4000 PLN netto (1 dzień realizacji)

Obecnie program jest emitowany w ponad 170 sieciach kablowych i światłowodowych w kraju. Kontakt:
Jaromir Czyż – kontakt@rzeszownazywo.pl tel. 606 977 401

Arkadiusz Habrat – arkadiuszhabrat@rzeszownazywo.pl tel.506 142 302

i wiele innych …