Zapraszamy do współpracy Sponsorów i Reklamodawców przy tworzeniu
Gali Branży Weselnej 2016

Opis wydarzenia
Kapituła Gali nominowała 120 firm z branży weselnej z całego Podkarpacia w 12 kategoriach
do tytułu Firma Roku 2016, który otrzyma jedna firma w każdej kategorii. Na firmy można głosować od 21 marca do 4 listopada 2016 r. drogą smsową. Ogłoszenie zdobywców tytułu Firm Roku 2016 oraz wręczenie statuetek będzie miało miejsce na uroczystej Gali Branży Weselnej, która odbędzie się 18 listopada 2016 r. w pięciogwiazdkowym Hotelu Bristol Tradition & Luxury w Rzeszowie. W Gali będzie uczestniczyć około 350 osób. Gwiazdą wieczoru będzie utalentowany duet z Warszawy: Piotr Kulbicki & Agata Świerczewska, czyli popularna grupa „Vocart”, wykonująca ponad 100 koncertów rocznie w całym kraju. Wydarzenie będzie transmitowane na żywo przez jedenaście portali telewizyjnych, a także w sieciach kablowych Podkarpacia i Małopolski (mapa niżej). Dodatkowo foto-relacja oraz materiały wideo z wydarzenia będą zamieszczone po Gali na portalach, które objęły patronat medialny nad imprezą (logotypy niżej). Na wydarzenie zostaną zaproszeni włodarze
województwa Podkarpackiego.

Proponujemy Państwu zapoznać się z ofertą dla Sponsora – zapewniamy:

 • informację o sponsorze na stronach głównych organizatorów tj. telewizji
  www.rzeszownazywo.pl oraz Podkarpackiego Portalu Ślubnego www.oczepiny24.pl, a także
  11-tu telewizjach Grupy Medialnej Info
 • umieszczenie na wszelkich materiałach informacyjnych dotyczących Gali Branży Weselnej tj. (plakaty, zaproszenia, materiały informacyjne itp.)
 • umieszczenie baneru sponsora na czas Gali w Hotelu***** Bristol Tradition & Luxury
 • przygotowanie spotu reklamowego Sponsora i emisje w zwiastunach, przed, w przerwie i po transmisji Gali oraz przez cały miesiąc w Telewizji Rzeszów Na Żywo i u Partnerów Medialnych tj: TV Podkarpacka (Przemyśl), TV Łańcut, TV Lubaczów, Twoja TV (Jarosław, Przeworsk), ITVWISŁA (Tarnobrzeg, Sandomierz), Mój Rzeszów, GorliceTV, KluczowaTV, TarnowskaTV (Tarnów, Bochnia, Brzesko), ObiektywTV (Krosno, Rzeszów, Mielec, Jasło, Sanok, Lesko). Łącznie 392 emisję 30 sekundowego spotu reklamowego (wartość powyższej liczby reklam we wszystkich wymienionych telewizjach wg cennika wynosi 3000 zł netto – sponsor otrzymuje je w cenie sponsoringu – patrz niżej)
 • informację o sponsorze zapowiedzianą przez prezentera telewizyjnego podczas transmisji telewizyjnej na żywo
 • umieszczenie reklamy sponsora podczas Gali oraz w retransmisjach wydarzenia
 • umieszczenie reklamy w materiale filmowym z Gali, który po wydarzeniu zostanie opublikowany na kanale YouTube
 • 10 artykułów promocyjnych wraz ze zdjęciami o sponsorze na Podkarpackim Portalu Ślubnym Oczepiny24.pl o wartości 1500 zł (sponsor otrzymuje je w cenie sponsoringu)
 • baner reklamowy boczny na Podkarpackim Portalu Ślubnym Oczepiny24.pl przez okres dziesięciu miesięcy o wartości 800 zł (sponsor otrzymuje je w cenie sponsoringu)

Wyżej wymienione zapewnienia proponujemy w cenie 1500zł netto. Wyłączność branżowa to koszt dodatkowy 1000zł netto.

Wszelkie dodatkowe informacje możecie Państwo uzyskać pod numerami telefonów:
Jaromir Czyż tel. 606 977 401
Arkadiusz Habrat tel. 506 142 302