Grupa Medialna Info to innowacyjny projekt polegający na zrzeszeniu lokalnych telewizji z terenu województwa podkarpackiego w jedną, wspólną stację internetową. Do Grupy należą: TV Podkarpacka, Twoja TV, TV Lubaczów, TV Gorlice, iTV Wisła, TV Łańcut, TV Kluczowa, Tarnowska TV, TV Obiektyw, Portal Miejski Mój Rzeszów, a także Rzeszów Na Żywo.pl. Pomysłodawcą, a także wykonawcą w tym zakresie jest Czyż – Studio Filmowe, z siedzibą w Rzeszowie przy ul. Dębickiej 450, właściciel Telewizji Internetowej Rzeszów Na Żywo.pl.
W związku z tym, że w realizowanym projekcie uczestniczy wiele podmiotów, oferta programowa, a także możliwości realizacyjne Grupy mają szerokie spektrum działania, a także oddziaływania na widzów. Grupa Medialna Info to także intensywny plan rozwoju. Wśród materiałów, które będą znajdowały się w regularnej ramówce będzie można odnaleźć: realizacje newsów o tematyce informacyjnej, politycznej, społecznej, kulturalno-sportowej oraz interwencyjnej, relacje z imprez, koncertów oraz wydarzeń kościelnych i państwowych. Dzięki serwisowi Grupy Medialnej Info widz w jednym miejscu znajdzie informacje z Rzeszowa, Przemyśla, Przeworska, Dębicy, Stalowej Woli, Jarosławia, Lubaczowa, Łańcuta, Tarnobrzega, Sandomierza, Tarnowa, Brzeska, Bochni, Dąbrowy, Gorlic, Jasła, Krosna, Sanoka i Leska. Uzupełnieniem części informacyjnej będzie natomiast regularne wydanie pogody z regionów całego Podkarpacia.
Poza realizacją codziennych wydań informacyjnych treść programową stacji będą tworzyły również produkcje kulturalno-rozrywkowe. Nie zabraknie więc informacji o aktualnych i zbliżających się koncertach organizowanych przez np. Filharmonię Podkarpacką, Rzeszowską Estradę czy miejscowe kluby muzyczne, a także wywiadów z solistami i muzykami. Dla miłośników sztuki filmowej przygotujemy dawkę najświeższych informacji dotyczących kinowych premier, a także opinii na ich temat. Rozwiązaniem dla aktywnych politycznie będzie „Salonik Polityczny” – program, w którym pojawią się komentarze do aktualnych wydarzeń politycznych, wraz z transmisją konferencji prasowych oraz wywiad z Gościem Dnia. W naszej ofercie nie zabraknie również pozycji skierowanej do rolników. Właśnie im poświęcony będzie regularny cykl „Agro News”. Od lutego 2016 telewizja rozpoczyna emisję dwóch cyklicznych programów: „Weselny Expert”, w którym będziemy promować firmy z branży weselnej oraz „Top 10 Weselnych Zespołów Muzycznych” czyli promocje weselnych zespołów muzycznych.
Na wyposażeniu stacji znajdują się nowoczesne wozy transmisyjne, dlatego wiele imprez, wydarzeń sportowych, kulturalnych czy religijnych będzie realizowanych na żywo. Kontent stacji będzie docelowo również emitowany przez zaprzyjaźnione telewizje kablowe.