– nominacja w woj. podkarpackim i ubieganie się o tytuł „Firma Roku 2017” jest bezpłatna
– przyjęcie nominacji w woj. podkarpackim oznacza rezerwację miejsca na Gali Branży Weselnej 2017 dla dwóch osób w cenie 199 zł od osoby (firma poza pokryciem kosztu udziału w Balu organizowanym po części oficjalnej nie ponosi żadnych opłat. Wszystkie bonusy udzielane przez organizatorów dla firm, które przyjęły nominację są bezpłatne. Menu serwowane podczas Balu zamieszczone jest niżej).
– każda firma może zaprosić do 8 dodatkowych osób (grupę swoich znajomych), dla których koszt uczestnictwa to 199 zł od osoby.
– przedstawiciel zwycięskiej firmy w każdej kategorii w głosowaniu ogólnopolskim uczestniczy w Gali oraz Balu bezpłatnie
– koszt reklamy w książce Weselny Expert, a tym samym nominacja do głosowania i ubiegania się o tytuł „Lider Roku 2017” jest ustalany indywidualnie. W książce reklamę mogą wykupić maksymalnie trzy firmy z danej kategorii w województwie.
– firmy ubiegające się o wyróżnienie w danej kategorii, o ile w opinii komisji będzie takie można przyznać (jedno wyróżnienie w każdej z kategorii) otrzymuje bezpłatnie bonus pakiet o wartości 4699 zł. Opłata za pakiet „Wyróżnienie” wynosi 1999 zł.
– koszty statuetek oraz innych nagród pokrywają organizatorzy
– miejsca noclegowa uczestnicy rezerwują i opłacają we własnym zakresie ze specjalną zniżką dla uczestników na hasło „Telewizja Rzeszów Na Żywo”
– dla firm nie posiadających własnych reklam do telewizji istnieje możliwość ich wyprodukowania wraz z tekstem profesjonalnego lektora w kwocie 300 zł
– ilość miejsc jest ograniczona
– wszystkie podane ceny są brutto